Ірина Луценко: Дуже хотілося би, щоб Данилюк відзвітував перед коаліцією

Зокрема, у фракції БПП виникли питання про те, як фінансуються Фонди і що зроблено Мінфіном

Ірина Луценко Фото з відкритих джерел

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко висловила думку, що міністр фінансів Олександр Данилюк повинен виступити перед коаліцією. Про це вона заявила в програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112". 

"Ми б хотіли для початку запросити Данилюка до себе на фракцію і почути від нього звіт, що зроблено Міністерством фінансів для того, щоб доотримати доходи, що означає його заява про непідняття мінімальної заробітної платні, як фінансується Фонд соціального розвитку, як фінансується Фонд регіонального розвитку, адже у нас пройшло близько 700 нових об’єднаних територіальних громад, чи будуть виділятися кошти, що зробило Міністерство фінансів для того, щоб закумулювати кошти, щоб запрацювало Національне бюро здоров’я, яке має виплачувати сімейним лікарям після укладених угод з пацієнтами", - сказала вона. 

"Перед тим, як звітуватися перед "Великою сімкою" дуже хотілося б, щоб міністр фінансів Данилюк прозвітував перед коаліцією, яка висувала і несе таку саму відповідальність. Тому швидше було б прийти у відповідний комітет, чи у бюджетний, чи у податковий, чи фінансів, і, як мінімум, проговорити це питання з фракцією. Дуже хочеться почути пана Данилюка на фракції", - додала Ірина Луценко. 

Як повідомлялося, 23 травня на засіданні Кабінету міністрів виникла сварка між міністром фінансів Олександром Данилюком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Причиною стала вимога голови Мінфіну призначити йому ще одного заступника. Згідно з поясненнями Данилюка, він не може без нього нормально працювати. 

На це Гройсман запропонував міністру звільнитися, після чого Данилюк пішов із залу засідання.

Раніше окремі ЗМІ повідомляли, що парламент наступного тижня може проголосувати за відставку Данилюка. Повідомлялося, що нібито таке подання вніс прем'єр Володимир Гройсман.

Пізніше у Мінфіні спростували цю інформацію

Новини за темою: Тука висловив невдоволення роботою Мінфіну щодо вимушених переселенців

Крім того, Олександр Данилюк відправив лист послам G7, в якому пояснив причини недавніх розбіжності з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зокрема, в листі описується ситуація з небажанням Гройсмана призначити заступником Данилюка Яну Бугримову.

Новини за темою: Немає жодної політичної сили в парламенті, з ким би Данилюк не посварився, - Денисенко

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів