Ініційоване "Нафтогазом" підвищення цін на газ для промисловості викличе зростання цін практично на всі товари, - Медведчук

Фото з відкритих джерел

НАК "Нафтогаз України" з жовтня хоче підвищити ціну на газ для промисловості - цього разу на 9,4‒9,7%, в залежності від умов контракту. Вартість блакитного палива для цієї категорії споживачів тепер складе 13 439 -14 586 грн за 1 тис. кубометрів з урахуванням ПДВ. Якщо Кабмін погодиться на таку пропозицію НАК, це викличе нестримне зростання цін практично на всі товари і послуги в країні, впевнений член партії "За життя" Віктор Медведчук.

"Нафтогазовий монополіст щомісяця переглядає ціну на газ для промспоживачів, в результаті з початку року вона зросте вже на 35,4‒37,5% відповідно. Природно, це провокує нестримне зростання цін практично на всі товари і послуги в країні. Мало того, що для українців встановлені непосильні комунальні тарифи, які будуть і далі рости, кінцева вартість газу для промисловості в тій чи іншій мірі теж перекладається на споживачів у вигляді високих цін. І поки реформи на енергоринку будуть зводитися до роздування цін, зупинити інфляцію і зубожіння українців не вдасться", - вважає Віктор Медведчук.

Зазначимо, українська влада не виключає, що для населення газ також може подорожчати. Цього вимагає МВФ. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів