Ігор Луценко: "Чорною бухгалтерією" ПР має займатися не НАБУ, а ГПУ

Нардеп вважає, що справа по "чорній бухгалтерії" використовується в якості інформаційного удару по деяким політичним силам

112.ua

Розслідуванням справи щодо "чорної бухгалтерії" ПР має займатися не НАБУ, а ГПУ. Таку думку у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна" озвучив народний депутат від фракції "Батькивщинв" Ігор Луценко.

"За фігурантам бухгалтерії, цей документ (по "чорній бухгалтерії", - ред.) повинен піти у ГПУ. Чому його направили в НАБУ мені досі незрозуміло. Доказова сила цієї інформації досить сумнівна, так як це не є доказом вилученим у звичайному процесуальному порядку. Це просто папери, які принесло в ГПУ стороння особа. Довести в суді, що це папери "Партії регіонів" буде не просто. Сподіваюся, що в НАБУ є можливість і механізми це зробити, але зробити це буде не просто. Швидше, це (документи, - ред.) - це політичний інструмент і те, що передача відбувається не Горбатюка, а НАБУ, у мене викликає тривогу", - сказав Луценко.

Новини за темою: Головко про розслідування справи щодо "чорної бухгалтерії": Це політичний процес з метою шантажу

Нардеп вважає, що справа по "чорної бухгалтерії" використовується в якості інформаційного удару по деяким політичним силам.

"Зараз це використовується для попереджувального інформаційного удару по певним парламентським політичним силам, які повинні стати у певну політичну позицію", - сказав депутат.

Новини за темою: Борислав Береза про розслідування справи щодо "чорної бухгалтерії" ПР: Скоро ми почуємо імена та прізвища

Нагадаємо, 16 вересня НАБУ отримало результати експертиз по справі "чорної бухгалтерії" ПР і підготувало ряд підозр.

Раніше народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив частина "чорної бухгалтерії" ПР. За підсумками аналізу цих документів депутат повідомив, що за перше півріччя 2012 року на Партію регіонів було витрачено близько 66 млн дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів