Фото з відкритих джерел

У Росії депутатська фракція "Єдина Росія" не підтримає законопроект про поховання останків Володимира Леніна, повідомив заступник секретаря Держради партії Євген Ревенко у Facebook.

"Депутати фракції "Єдина Росія" Євген Марченко, Микола Брикін, Віталій Бахметьєв зняли свої підписи під законопроектом депутатів ЛДПР, який закладав юридичний механізм для поховання Володимира Леніна. Це була особиста ініціатива наших колег. З фракцією і партією вони не радилися. Перспектив у цього законопроекту не було в будь-якому випадку", - написав Ревенко.

За словами єдинороса Ревенка, "ідея винесення тіла Леніна з Мавзолею розколює російське суспільство", уточнюють "Известия".

Таким чином, за словами Ревенка, "Єдина Росія" прагне обговорювати закони, спрямовані на зміцнення злагоди в суспільстві, а не на розкол. За його словами, ініціатива про поховання тіла Леніна викликає подив. Політик порадив колегам не забувати, в якій вони фракції.

Раніше група депутатів внесла законопроект до Держдуми, документ опубліковано на сайті нижньої палати російського парламенту.

Авторами ініціативи стали депутати від фракцій "Єдина Росія" і ЛДПР Володимир Сисоєв, Сухарєв Іван, Олександр Курдюмов, Євген Марченко та Микола Брикін, що представляє Держдуму у Верховному суді Росії.