"І так не жируємо": Грицак розкритикував наміри урізати бюджет СБУ

За його словами, значна частина фінансування йде на утримання військовослужбовців і співробітників СБУ

РБК-Украина

Глава Служби безпеки України Василь Грицак негативно ставиться до намірів урізати бюджет для спецслужби. Про це він заявив на брифінгу 12 травня під час робочого візиту до Черкас, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Негативно (ставлюся, – ред.). Тому що не можу сказати, що співробітники Служби безпеки жирують сьогодні. Я відверто це скажу", – заявив він.

За його словами, левова частина фінансування йде на утримання військовослужбовців і співробітників СБУ.

"Ми дуже мало коштів отримуємо на розвиток. Ми дуже мало коштів отримуємо для будівництва житла для військовослужбовців", – розповів він.

Перед цим Грицак, до речі, зазначав, що станом на травень 2018 року близько 5 тисяч військовослужбовців СБУ потребують житла. 

За його словами, з 2015 до 2017 року у СБУ було "виділено, придбано, побудовано 1 тис. 207 квартир для військовослужбовців". У першу чергу виділяють житло учасникам АТО, членам сімей загиблих бійців.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про необхідність скорочення витрат на Генеральну прокуратуру і Службу безпеки. За його словами, таке скорочення буде компенсатором втрат при введенні податку на виведений капітал, який не підтримали у Міжнародному валютному фонді через ризики для економіки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів