Гриценко: Двосторонні переговори з Путіним нічого не дадуть, вони можливі тільки за умови капітуляції

Гриценко також назвав мінські угоди "обманом для всієї планети"

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко у програмі "Гордон" 112.ua

Двосторонні переговори з президентом РФ Володимиром Путіним нічого не дадуть, вони можуть бути тільки за умови капітуляції. Таку думку в програмі "Гордон" на "112 Україна" висловив екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко, відповідаючи на запитання, чи зміг би він сісти за стіл переговорів з президентом РФ, якби був на місці президента України Петра Порошенка.

"Це вже той етап, коли задіяно міжнародні структури, наших партнерів. І тільки вони можуть бути гарантами досягнення чогось, тому що в такій ситуації, за таких можливостей, коли так запущено, що вже забрали Крим і говорити не хочуть, коли жодного кроку для відновлення довіри немає і бути не може... Це вже не питання Путін - Порошенко, Путін вже просто Меркель в очі відверто бреше, що "їх там немає".. .Двосторонні переговори нічого не дадуть. Вони тільки можуть бути в умовах капітуляції", - сказав він.

Екс-міністр оборони також назвав мінські угоди "обманом для всієї планети", оскільки далеко не всі ознайомлені з текстом угод.

"Мінські домовленості - це обман всієї планети. Коли я читав лекцію в Черкасах, поставив запитання: хто читав текст мінських угод? Руку підвів тільки перший проректор. Я запитую в Голландії, Британії, в Америці - ніхто не читав, але всі повторюють цю мантру: вони не мають альтернативи, їх треба виконати. Я питаю у керівництва Нідерландів: ви справді так думаєте? Так. Тобто ви готові пробачити? Там же повна амністія, почитайте", - говорить Гриценко.

Новини за темою:

"Тому коли слухаєш Порошенка чи Меркель, Макрона, які говорять про вибори після виведення російських військ, то це правильно. Не буде амністії за тяжкі злочини - правильно. Але там записано інше. Вибори в присутності російських військ, ніякого виводу російських військ не буде до того, контроль над кордоном тільки на останньому етапі. Вони (угоди - ред.) мертві, і я це сказав наступного дня після підписання. Час підтвердив", - додав він.

Нагадаємо, 5 вересня 2014 року в Мінську в результаті переговорів було підписано документ, який передбачав припинення вогню на території Донецької та Луганської областей України.

У розробці і підписанні мирної угоди брали участь представник ОБСЄ, посол Гайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, представники самопроголошених "ДНР" Олександр Захарченко і "ЛНР" Ігор Плотницький.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів