Юлія Самойлова
Первый канал

Служба безпеки України ще не ухвалила рішення щодо заборони в'їзду в Україну для представниці Російської Федерації на Євробачення. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив глава Служби Василь Грицак.

"Станом на цю хвилину рішення щодо заборони в'їзду співачці з Росії поки ще не ухвалено. У нас ще є багато часу до травня", - повідомив Василь Грицак.

Він також зазначив, що рішення стосовно участі Юлії Самойлової як представниці від РФ на пісенному конкурсі є спробою спровокувати СБУ і "подивитися на реакцію". За словами Василя Грицака, у Росії були й інші виконавці з не гіршими вокальними даними. "Але чомусь вирішили  відправити до нас на Євробачення саме цю людину, яка, на жаль, має фізичні недоліки", - додав голова СБУ.

При цьому Василь Грицак зазначив, що реакція буде, і закон один для всіх. "Якщо людина перетнула кордон окупованої території АР Крим, це означає, що вона вчинила адміністративне правопорушення. Це підстава для того, щоб закрити в'їзд", - заявив Грицак.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України перевірить достовірність інформації щодо можливих візитів російської співачки і делегата від РФ на Євробачення-2017 Юлії Самойлової до окупованого Росією Криму.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що РФ на пісенному конкурсі "Євробачення-2017" представлятиме 27-річна співачка Юлія Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності після невдалого щеплення від поліомієліту і пересувається на інвалідному візку.