Гройсман закликав народних депутатів проголосувати за ухвалення пенсійної реформи

Голосування за прийняття пенсійної реформи відбудеться в четвер, 21 вересня

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів закликав депутатів Верховної Ради проголосувати за пенсійну реформу. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Більшість відповідальних політичних сил готові підтримувати цю реформу. Я вважаю надзвичайно важливим, щоб ця реформа була прийнята вже на цьому тижні. Завтра (21 вересня, - ред.) залишається останній повноцінний сесійний день роботи українського парламенту на цьому тижні, і мені доходять сигнали про те, що йде штучне затягування деякими політичними силами, штучне затягування розгляду судової реформи для того, щоб зробити неможливим ухвалення пенсійної реформи. Вдумайтеся, штучно затягувати роботу... Я підкреслюю, що штучне затягування - це злочин щодо українських пенсіонерів... Я хочу закликати всі здорові сили парламенту, щоб ми зробили все можливе, щоб завтра розглянули важливу системну реформу пенсійної системи України", - сказав прем'єр-міністр.

Як відомо, Верховна Рада 13 липня 2017 року підтримала в першому читанні урядовий законопроект №6614, який є ланкою пенсійної реформи. У законопроекті йдеться про збільшення необхідного робочого стажу для виходу на пенсію до 25 років, скасування оподаткування пенсій та інше.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...