Гройсман захворів після поїздки до Латвії

Прем'єр занедужав після поїздки до Латвії

З відкритих джерел

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман захворів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав прес-секретар прем'єра Василь Рябчук.

"Щойно говорив з прем'єром: він уже третій день температурить після поїздки в Латвію. Але каже, що поставив собі за мету видужати до 8 березня, щоб сходити на свята з дружиною в кіно", - написав він.

Нагадаємо, в четвер, 1 березня, в Ризі відбулася зустріч прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та прем’єр-міністра Латвійської республіки Маріса Кучинскіса.

Сторони висловили зацікавленість у міжрегіональному співробітництві та допомозі з боку Латвії у процесі впровадження реформ в Україні. За підсумками перемовин глави урядів взяли участь у підписанні двох міжнародних документів - протоколу про наміри між Міністерствами освіти та науки України і Латвії щодо роботи української школи в Ризі, а також основної угоди про співробітництво між Ризьким технічним університетом та Національним технічним університетом "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів