Прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Пресс-служба Кабмина

Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що блокада окупованого Донбасу не вирішить проблему звільнення полонених українців, оскільки це питання контролює Росія. Про це він сказав у ході засідання Кабміну, яке транслює телеканал "112 Україна".

Новини за темою: Гройсман побажав українським політикам зрозуміти, що "країна – понад усе"

"Хочу підкреслити, що ця блокада відбувалася не в інтересах України. Вона завдала лише шкоди. Давайте задумаємося над тим, якою була публічна мета у тих, хто ініціював блокаду. Наприклад, звільнити всіх заручників. Ми знаємо, що всі механізми сьогодні задіяно для того, щоб кожного українського бранця, заручника було звільнено. Але ми знаємо, що тільки в одному кабінеті в Росії ухвалюють це рішення. До чого тут блокада? Свідомо ставлячи такі завдання або цілі, вони розуміли, що це нереально. Але якщо ми подивимося на шкоду, якої завдано щодо держави, то видно, що насамперед шкоди завдано нашій українській економіці. І саме в той момент, коли ми отримали дуже серйозний шанс на стрімке економічне зростання", - сказав Гройсман.

Новини за темою: До п'яти полонених українських військовослужбовців вирушили родичі, - Тандіт

Нагадаємо, спочатку організатори блокади ОРДЛО заявляли, що вимога їхньої акції - це звільнення всіх українців, яких незаконно тримають у бойовиків на окупованому Донбасі.