Гройсман заявляє, що в Раду не надходило подання ГПУ про зняття недоторканності з судді Чернушенка

"Як тільки він надійде, буде зареєстровано, ви відразу ж про це дізнаєтеся", - запевнив Гройсман журналістів, відповідаючи на відповідне питання

Голос.ua

Спікер парламенту Володимир Гройсман заявляє, що у Раду ще не надходило подання ГПУ про зняття недоторканності з голови Апеляційного суду києва Антона Чернушенка. Про це він заявив на прес-конференції в Раді, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Як тільки він надійде, буде зареєстровано, ви відразу ж про це дізнаєтеся", - запевнив Гройсман журналістів, відповідаючи на відповідне питання.

Вчора ГПУ оголосило Чернушенку про підозру, а також направило в Раду подання про зняття з нього недоторканності.

Нагадаємо, що під час обшуку у голови Апеляційного суду Києва знайшли 6,5 тис. доларів. Крім того, у Чернушенка виявили 5 машин, зареєстрованих на його близьких родичів, і талони на 14 тонн палива. Також оперативники вилучили смс-листування судді з невідомими, які просили його прийняти певні рішення по судових справах.

Чернушенко пояснив, що гроші нібито призначалися для купівлі продуктів і походу до стоматолога, талони були давно недійсні і зберігалися через гарний малюнок. Також він заявив, що не користується смс-повідомленнями і не знає нічого про їх походження.

Пізніше Чернушенко заявив, що вказівки про рішення суду йому давав заступник глави АП Олексій Філатов.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів