Гройсман заборонив міністрам спілкуватися із представниками РФ без погодження з МЗС

Самий Насалик під час засідання стверджував, що ця інформація є фейком

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від міністрів погоджувати будь-яке спілкування з Російською Федерацією. Про це він сказав на засіданні Кабінету міністрів, передає 112.ua

"Прошу зауважити, колеги, що на такі речі (листування з представниками РФ, - ред.) ви маєте, по-перше, одразу реагувати. По-друге, жоден з вас не має мандату брати участь у будь-яких розмовах з країною-агресором і нашим ворогом... І всі такі речі, запити провокаційні тощо координувати з Міністерством закордонних справ. І діяти тільки в межах тих директив і мандатів, які надає уряд", - сказав він. 

Зазначимо, що така вимога надійшла після інформації в одному з українських ЗМІ про листування міністра енергетики Ігоря Насалика з першим заступником директора корпорації "Росатом" Кирилом Комаровим щодо співпраці у сфері енергетики.

Самий Насалик під час засідання стверджував, що ця інформація є фейком і листа було направлено "не напряму, а до Міністерства закордонних справ". Крім того, за словами міністра, в листі йдеться не про можливу співпрацю, а про розірвання договорів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів