Гройсман: Великдень надихає нас на нові звершення

Щорічно наша країна невпинно змінюється, і Великдень надихає всіх нас на нові звершення, зазначив прем'єр-міністр

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман від імені уряду та від себе особисто привітав співвітчизників з Великоднем і побажав мирного неба, любові і злагоди.

Новини за темою: Великодній кошик – 2018: Що покласти та скільки коштуватиме

"Свято Великодня наповнює наші серця особливою любов'ю рідних і близьких нам людей. Цей день символізує перемогу життя над смертю і наше очищення від поганих помислів. Великдень єднає нас у спільних почуття віри, надії та любові, у прагненні жити краще, здійснювати важливі для всіх нас вчинки", - йдеться у привітанні, текст якого розміщений на Урядовому порталі.

Новини за темою: Відео дня: Сходження Благодатного вогню, «святкові» черги на в'їзд до України та Великдень у Києві

Щорічно наша країна невпинно змінюється, і Великдень надихає всіх нас на нові звершення. Українці завжди були непохитні в прагненні побудувати суспільство згоди, в якому кожен має можливість для самореалізації і відчуває підтримку і турботу оточуючих людей.

Турбота про ближнього, увага до людини – ті принципи, на яких стоїть сучасна європейська країна. Наполеглива праця, віра у власні сили, відданість поставленої мети, а головне – єдність і згуртованість дають можливість реалізувати таке держава, - зазначає глава уряду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів