Гройсман: Кабмін виступає за чесний підхід до формування бюджету, а не шоу покемонів

Глава уряду закликав політичні сили до конструктивного діалогу у цьому питанні

112.ua

Український уряд виступає за формування чесного бюджету на 2017 рік шляхом чесного діалогу, а не "шоу покемонів", як це робить низка політиків. Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час представлення у Верховній Раді проекту бюджету-2017. Онлайн-трансляція засідання Ради доступна за посиланням.

"Для мене, як і для нашого уряду, є пріоритетом питання чесного бюджету через чесний діалог, через абсолютно професійний підхід. А не той підхід, який ми чуємо від деяких політиканів, які намагаються перетворити чесний бюджет, чесний підхід, можливості до дискусії на шоу покемонів. Цього не буде. Ми будемо робити все для того, щоб вийти на завершення бюджетного процесу у варіанті народного бюджету, який забезпечить зростання національної економіки, макроекономічну стабільність та підвищення соціальних стандартів", - сказав Гройсман.

Новини за темою: Гройсман заявив, що виступає за фінансування науки, а не Академії наук

Глава уряду закликав політичні сили до конструктивного діалогу у цьому питанні.

"Чи не вперше ми можемо продемонструвати, що ми є справжніми державними діячами, а не дешевими, пригніченими, злими, реваншистськими політиканами", - зазначив прем'єр.

Новини за темою: Данилюк: Надходження до бюджету збільшаться завдяки економічному зростанню, а не збільшенню податків

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів