Пресс-служба Кабмина

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій і знайти рішення щодо забезпечення утилізації сміття. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

"За результатами зустрічі прем'єр-міністр доручив голові Львівської обласної державної адміністрації провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої знайти рішення щодо забезпечення поліпшення ситуації", - наголошується в повідомленні.

Гройсман переконаний, що вирішення проблеми зі сміттям знаходиться в компетенції міської влади. Однак у той же час, за його словами, уряд готовий надати всю необхідну підтримку, яка дозволить врегулювати це питання.

"Голова уряду підкреслив, що у міському бюджеті Львова у результаті фінансової децентралізації є достатні ресурси, необхідні для врегулювання проблеми. За його словами, в 2017 році бюджет розвитку міста складе 1 млрд 800 млн гривень", - додав Гройсман.

У свою чергу Синютка зазначив, що не бачить від міської влади бачення стратегії поводження з твердими побутовими відходами.

Раніше мер Львова Андрій Садовий заявив, що ситуація зі сміттям у Львові складна, більш 20% контейнерних майданчиків переповнені. У місті навіть створили оперативний штаб для вирішення проблеми з вивезенням сміття.