Гройсман анонсував "глибинну перевірку" всіх облгазів в Україні

Прем'єр-міністр допустив, що для цих цілей створять спільну групу, до якої увійдуть представники НКРЕКП, Мінрегіону і Міненерго

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду в парламенті Верховная Рада

Кабінет міністрів ініціюватиме глибинну перевірку всіх облгазів в Україні. Для цього створять спеціальну спільну групу НКРЕКП, Мінрегіону і Міненерго, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду у Раді 7 грудня, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Думаю, ми приймемо рішення про доручення уряду в середу чи інший документ. Ми будемо ініціювати перед національною комісією глибинну перевірку всіх облгазів країни. Бо те, що ми чуємо сьогодні, говорить про те, що вони виходять за межі своїх повноважень і люди від цього страждають. Ми не маємо права це допустити", - сказав Гройсман.

Він припустив, що для проведення перевірки створять групу, до якої увійдуть представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), а також Мінрегіону і Міненергетики.

Новини за темою: Якого кольору полум'я та чи можна розбавляти газ: У "Нафтогазі" відповіли на найбільш поширені запитання (відео)

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів