ГПУ склала підозру Януковичу в заволодінні державними будівлями і спорудами "Пуща Водиця" та "Межигір'я"

Повідомляється, що ГПУ складені письмові повідомлення про підозру колишнім президенту України Януковичу, директору ТОВ "Медінвесттрейд" Герасименку, директору ТОВ "Танталіт" Литовченку у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України за фактом заволодіння державним майном - будівлями і спорудами комплексу відпочинку "Пуща Водиця", урочища "Межигір'я" та земельними ділянками (площею понад 100 га), на яких вони розташовані

litsa.com.ua

Генеральна прокуратура України (ГПУ) склала підозру Януковичу в заволодінні державними будівлями і спорудами "Пуща Водиця" та "Межигір'я". Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Генеральною прокуратурою України 16.06.2015 складені письмові повідомлення про підозру колишнім президентові України В. Януковичу, директору ТОВ "Медінвесттрейд" Г. Герасименку, директору ТОВ "Танталіт" П. Литовченку та іншим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України за фактом заволодіння державним майном - будівлями і спорудами комплексу відпочинку "Пуща Водиця", урочища "Межигір'я" та земельними ділянками (площею понад 100 га), на яких вони розташовані, а також дій з легалізації вказаного незаконно отриманого майна, вчинених за сприяння С. Клюєва", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за фактами одержання колишнім президентом України Януковичем неправомірної вигоди в особливо великих розмірах від Клюєва, після придбання останнім у серпні 2013 року ТОВ "Танталіт", а саме: десятків мільйонів гривень, які використовувалися на оплату витрат, пов'язаних з проживанням Януковича в будівлях резиденції "Межигір'я", надання останньому права безоплатного користування будинками і земельними ділянками ТОВ "Танталіт" складено повідомлення про підозру Януковичу в скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України.

Новини за темою: У "Голосі України" опубліковано закон про позбавлення Януковича звання президента

Нагадаємо, 4 лютого Рада 281 голосом позбавила Віктора Януковича звання президента. Як відомо, у ніч на 22 лютого після Революції Гідності Віктор Янукович втік з Києва і незабаром покинув Україну. У той же Верховна Рада прийняла постанову "Про самоусунення президента України від виконання конституційних повноважень і призначення позачергових виборів президента України" на 25 травня 2014 р. Після зміни влади правоохоронні органи відкрили проти Януковича низку кримінальних справ, у тому числі за фактом узурпації влади.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів