ГПУ провела в Києві та області обшуки, пов'язані з діяльністю "податкових майданчиків"

Обшукували також будинок депутата Київради

У Києві та Київській області 13 вересня пройшли обшуки, пов'язані з діяльністю "податкових майданчиків". Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України в Facebook.

"Один з обшуків пройшов у квартирі депутата Київради. Дана слідча дія ніяк не пов'язана з його депутатською або політичною діяльністю", – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що в ході розслідування здійснюється відпрацювання так званих конвертационно-транзитних центрів, які входили до складу злочинної організації.

"Саме в ході відпрацювання діяльності такого центру, який діяв в межах одного з регіонів країни, пройшли обшуки за місцями можливого зберігання документів, речових доказів та іншого майна, що використовувалося центром у незаконній діяльності", – зазначили в Генпрокуратурі.

Раніше прес-службі партії "Батьківщина" повідомили, що близько 30 чоловік у камуфляжній формі з нашивками "СБУ" увірвалися до будинку голови Київської обласної партійної організації "Батьківщина" Костянтина Бондарєва під Вишгородом. Зазначалося, що група осіб не представилася і заблокувала в'їзд на територію, де розташований будинок, не давши зайти в приміщення навіть його господареві. Згодом Костянтина Бондарєва пустили всередину, але прохід адвокатам заблокований. Пізніше в "Батьківщині"звернулися до СБУ з проханням прояснити ситуацію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...