ГПУ повернула САП підозру Довгого для доопрацювання

За словами Лисенка, зауваження стосувалися насамперед необхідності привести підозру у відповідність до вимог кримінально-процесуального законодавства

Олесь Довгий oles.ua

Генеральна прокуратура України повернула до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозру народного депутата Олеся Довгого. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

"Генеральною прокуратурою було направлено до САП суттєві зауваження до підготовленої підозри народного депутата України Довгого. В листі вказувалося про необхідність усунення низки неточностей і помилок у тексті підозри, а саме - підозра має бути доопрацьована", - сказав він.

За словами Лисенка, зауваження стосувалися насамперед необхідності привести підозру у відповідність до вимог кримінально-процесуального законодавства.

"Жодних питань про наявність або відсутність у діях Довгого складу злочину в листі до САП не вказувалося. У зв'язку з цим будь-які заяви про те, що в Генпрокуратурі нібито не вбачають складу злочину в діях Довгого, не відповідають дійсності", - додав він.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада проголосувала за зняття недоторканності з екс-секретаря Київради Олеся Довгого. Під час голосування нардеп заявив, що не порушував закон, і попросив колег по парламенту підтримати подання ГПУ, щоб мати можливість довести свою невинуватість у суді.

22 вересня генпрокурор підписав повідомлення про підозру нардепу Довгому. Прим цьому, Луценко зазначив, що особисто підписав підозру Довгому, тому що САП відмовилася. Керівник САП Холодницький назвав ці звинувачення безпідставними.

Пізніше нардепу Довгому вручили підозру у зловживанні службовим становищем під час роботи в Київраді. За версією правоохоронців, дії Довгого призвели до незаконної передачі у власність жилкооперативу 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду – заказника місцевого значення "Жуків острів" загальною площею 44,25 га. В результаті державі було завдано збитків у сумі 81,7 млн гривень.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів