"Украинская правда"

Заступник начальника відділу процесуального керівництва Головної військової прокуратури Руслан Кравченко заявив, що один із захисників Шепелєва в суді погрожував зброєю працівникові ГПУ. Про це Кравченко, який представляє сторону обвинувачення у Печерському районному суді Києва, повідомив журналістам, передає "Уніан".

"Як було встановлено, що один із захисників дістав свою зброю і погрожував, наставивши в бік працівникові Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, погрожував пістолетом", - сказав він.

Новини за темою: Суд відмовив стороні захисту Шепелєва у відводі слідчого судді

За його словами, інцидент стався на першому поверсі суду.

"Зараз на місці поліція встановлює та фіксує це подія. Зараз судове засідання закінчено, і закінчено на заяві про відвід слідчого судді зі сторони захисту", - підкреслив Кравченко.

Новини за темою: СБУ не застосовувала силу під час затримання Шепелева, - Гітлянська

Він підкреслив, що сторона звинувачення вважає клопотання про відвід необґрунтованим.

"Підстави, наведені захистом, не передбачені статтею 175 КПК України", - зазначив прокурор.

"Я не знаю точно, коли відбудеться розгляд клопотання про відвід, але представники сторони обвинувачення продовжують залишатися в суді і чекати цього розгляду", - додав він.

"Наскільки мені відомо, такого нічого не було. Тобто, я не бачив особисто, а то, що мені відомо, те, що я почув, протиправного нічого не відбувалося", - підкреслив адвокат Шепелєва Денис Анікін.

Як повідомлялося, Олександр Шепелєв був затриманий напередодні. Він є фігурантом низки кримінальних справ. Печерський суд почав обирати йому запобіжний захід. Прокуратура клопоче про двомісячний арешт.