Гордон - Курту Волкеру: У вас дуже гарні очі. Допоможіть нам, будь ласка!

Спецпредставник Держдепартаменту США підтвердив прихильність США суверенітету України та її територіальної цілісності

Голос Америки

Журналіст Дмитро Гордон просить спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера допомогти Україні. Прохання про допомогу з боку США пролунало в межах інтерв'ю з Волкером на "112 Україна". 

Гордон говорив про красу України, відсутність природних катаклізмів, на відміну від США, російських фантомних болях, потім зробив комплімент очам Волкера, сказавши, що вони "дуже хороші", і врешті-решт попросив про допомогу: "Допоможіть нам, будь ласка!"

Спецпредставник Держдепартаменту США у відповідь на це дипломатично підтвердив прихильність США суверенітету України та її територіальної цілісності. 

Наводимо цитату з інтерв'ю Дмитра Гордона з Куртом Волкером повністю.

Гордон: Ми бачимо, що в США дуже часто бувають урагани, смерчі, а тут усе спокійно. Україна — дуже красива країна, Богом дана людям для того, щоб жити щасливо. Ми дуже хочемо, щоб у нас був мир — ми самі не справляємося. У росіян фантомні болі імперії…

Волкер: Так.

Гордон: ...коли руки немає, але вона болить. Україні сподіватися на Європу сьогодні немає сенсу – одна надія на США. Ви сьогодні символ участі США в долі України. У вас дуже хороші очі. Допоможіть нам, будь ласка!

Волкер: Спасибі вам. Ми не залишимо Україну. Ми стоїмо на позиціях українського суверенітету, територіальної цілісності, і ми хочемо побачити успішну Україну. І частина моєї місії — їздити всією Європою, щоб змусити людей думати про Україну. Щоб там не забували про Україну. Дякую.

Гордон: Спасибі вам. 

Курт Волкер — американський дипломат, з 7 липня 2017 року є спеціальним представником Державного департаменту США з питань України.

Повний текст інтерв’ю з Куртом Волкером читайте тут

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів