Полковник поліції Юрій Голубан в ефірі "112 Україна"
112.ua

Бійців Нацгвардії і поліцейських на засідання Верховної Ради пропустив нардеп від "Народного фронту" Антон Геращенко. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив полковник поліції Юрій Голубан, який сьогодні був в парламенті.

"Нас запросив представник "Народного фронту" прийти в Раду, я не бачу в цьому нічого поганого. Це був Антон Геращенко. Я не думаю, що в цьому є щось протизаконне. Я намагаюся довести до суспільства, навіть не до депутатів, що не було поліцейського свавілля. Ми люди, які намагаються з усіх сил виконувати свої обов'язки по забезпеченню безпеки в Донецькій області у цьому випадку", - заявив Голубан.

Поліцейський підкреслив, що візит у Київ був здійснений за наказом.

"Ми офіцери поліції із суворою субординацією і вертикаллю управління. Просто так вирішити поїхати в парламент, у мене навіть думки такої нема. Ми прибули у Київ за наказом свого безпосереднього керівника надати інформацію начальнику Нацполіції з перших вуст", - додав полковник поліції.

Зазначимо, що нардеп Антон Геращенко, який також перебував у студії телеканалу, підтвердив цей факт.

Як повідомлялося, сьогодні у Верховній Раді сьогодні з'явилися поліцейські і зайняли трибуну, щоб розповісти про конфлікт нардепа Парасюка з правоохоронцями.

Засідання парламенту було закрито віце-спікером Оксаною Сыроид. На її думку, в наявності було порушення регламенту і вимог демократії", адже для виступу силовиків з трибуни треба було згоди 150 депутатів. У "Народному фронті" заявили, що ці підписи були зібрані. У результаті поліцейські все-таки виступили.

Нагадаємо, у Слов'янську на блокпосту близько 19:00 14 березня стався конфлікт між правоохоронцями за участю нардепа Володимира Парасюка і прихильників блокади. В результаті конфлікту 7 співробітників поліції опинилися в лікарні з травмами різного ступеня тяжкості.