Головою наглядової ради "Укроборонпрому" обрали ректора КПІ Згуровського

Заступником голови обрали генерал-лейтенанта Ярослава Скалька

Ректор КПІ Михайло Згуровський kpi.ua

Ректора Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського" Михайла Згуровського обрали головою Наглядової ради "Укроборонпрому". Про це повідомляє прес-служба державного концерну.

Згуровський Михайло Захарович – ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, тричі лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії В.М. Глушкова НАН України, професор.

Наглядова рада "Укроборонпрому" ухвалила рішення під час засідання. Генерал-лейтенанта, екс-головнокомандувача Військово-повітряних сил України Ярослава Скалька обрали заступником голови наглядової ради.

Разом з тим, наглядова рада закликала Кабмін якомога швидше призначити ще двох членів наглядової ради. Це мають бути іноземні фахівці світового рівня з міжнародним військовим і управлінським досвідом. Один із них обійме посаду другого заступника голови.

Окрім того, наглядова рада заслухала та схвалила звіт гендиректора Романа Романова за поточний період і подякувала за досягнуті результати.

Новини за темою: "Якщо його побачать вороги, вони будуть здаватися": Яку українську зброю і техніку за півроку випробували на полігонах

Зазначимо, наглядова рада - це вищий орган управління "Укроборонпрому", до її повноважень входить затвердження стратегії розвитку і напрямів діяльності концерну, здійснення контролю за виконанням концерном та його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва, затвердження напрямів діяльності концерну, визначення інвестиційної політики.

Також наглядова рада контролює ефективне використання і збереження об’єктів державної власності, переданих до управління концерну, провадження фінансово-господарської діяльності та виконує інші задачі у відповідності до статуту "Укроборонпрому".

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступив за звільнення керівника "Укроборонпрому" Романа Романова за непогашення в строк боргів по зарплатах на суднобудівних заводах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів