Головне політичне ток-шоу України "Пульс". Відео

Ведуч домагалися відповідей від тих, хто приймає найважливіші рішення в житті України

112.ua

Сьогодні, 25 вересня, в ефірі "112 Україна" було головне політичне ток-шоу України "Пульс". 

Ведучі Володимир Полуєв і Анна Степанець домагалися відповідей від тих, хто ухвалює найважливіші рішення в житті України, і разом з глядачами слухати їх мотивацію.

Нардепи Оксана Продан, Костянтин Усов, Олег Барна, політичний коментатор Сергій Поярков, голова громадської організації "Авто-Євросила" Олег Ярошевич, екс-міністр транспорту Євген Червоненко, журналіст Андрій Пальчевський говорили про те, як вирішити проблему "євроблях".

Сценарії реінтеграції Донбасу обговорювали екс-глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський, заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір, нардепи Костянтин Усов, Олег Барна, екс-генпрокурор Святослав Піскун, екс-нардеп Ігор Мірошниченко та економічний експерт Олександр Охріменко.

Співведучим програми традиційно стали люди з усіх куточків країни. Крім того, глядачі могли поставити гостям студії свої запитання. Запитання можна було поставити ТУТ.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка о 19:30. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіші питання з життя країни. Важлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів