Голова Окружного адмінсуду Києва Вовк зняв свою кандидатуру з конкурсу до Верховного суду

Вовк заявив, що протягом усього конкурсу йому "створювали штучні перешкоди для успішного завершення участі"

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк Униан

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк подав заяву про зняття своєї кандидатури з конкурсу у новий Верховний суд. Про це повідомляє Судово-юридична газета.

"Зараз підкреслюю, що звернувся з відповідною заявою до ВККС не через "особисті обставини", які мені дружно намагалися організувати керовані правоохоронні органи і окремі політики, використовуючи для цього своїх пішаків — купку осіб, які зухвало називають себе громадськістю, які є політично вмотивованими і упередженими щодо більшості кандидатів", - йдеться в повідомленні.

За словами Вовка, на Вищу кваліфікаційну комісію суддів, чиниться тиск. Зараз відкрито кримінальне провадження, в якому він проходить як свідок, але на нього також "намагалися покласти провину". 

Суддя заявив, що перешкоди намагалися організувати "керовані правоохоронні органи і політики", використовуючи для цього осіб, "які називають себе зухвало громадськістю, які є політично вмотивованими і упередженими щодо більшості кандидатів".

При цьому Вовк, зазначив, що таким своїм вчинком, він сприяє підвищенню довіри до проведення конкурсу.

У свою чергу, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Михайло Макарчук в ефірі "112 Україна" заявив, що ніякого тиску на комісію не здійснювалося.

"Майбутній кандидат прийняв дуже непросте для нього рішення, подавши заяву про призупинення участі в конкурсі. Комісія зобов’язана реагувати на заяви кандидатів. Ми розглянули таку заяву відповідно до ч. 6 ст. 84 ЗУ про судоустрій і статус суддів, зупинили кваліфікаційне оцінювання кандидата. Можу сказати, що жодного тиску на членів комісії, в тому числі на мене, немає, мені такої інформації невідомо", - сказав він.

Як повідомлялося, в будинку колишньої дружини судді Павла Вовка детективи НАБУ провели обшук. Перед цим "Автомайдан" опублікував дослідження про незадекларированном майно судді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...