Голова бюджетного комітету розповів, що дало можливість Україні піднятися в рейтингу бюджетної прозорості

"Бюджетний кодекс передбачає чітку процедуру розгляду, ухвалення та контролю за виконанням державного бюджету, і останніми роками передбачені цим документом строки та вимоги було дотримано повною мірою", - говорить Павелко

Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Андрій Павелко розповів, що індекс бюджетної прозорості є показником ефективності роботи та взаємодії парламенту, центральних органів влади та органів фінансового контролю в частині формування та моніторингу виконання державного бюджету. Про це повідомляють "Українські Новини".

"Бюджетний кодекс передбачає чітку процедуру розгляду, ухвалення та контролю за виконанням державного бюджету, і останніми роками передбачені цим документом строки та вимоги було дотримано повною мірою. Обговорення та доопрацювання проекту закону відбуваються публічно та в тісній співпраці з профільними міністерствами та відомствами, що дає можливість підготувати та ухвалити збалансований проект бюджету. Окрім того, вже стало доброю традицією проведення виїзних засідань Бюджетного комітету парламенту в регіонах, і така практика робить бюджетний процес максимально відкритим", – пояснив Андрій Павелко.
 
Також, за словами голови Комітету, на зростання показників бюджетної прозорості України в авторитетному рейтингу International Budget Partnership вплинуло ухвалення нової редакції закону про Рахункову палату, який допоміг зробити цей важливий орган фінансового контролю більш публічним. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів