Міноборони Туреччини засуджує анексію Криму, незалежно від стану відносин з РФ

Полторак запросив свого турецького колегу відвідати нашу країну і взяти участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України

Степан Полторак і Фікрі Ішик Телеграф

У рамках робочого візиту до Франції міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з міністром національної оборони Турецької Республіки Фікрі Ішиком. Про це повідомила прес-служба Кабміну.

"Під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого розвитку військово-технічного співробітництва та організації спільних проектів між військово-промисловими комплексами України і Туреччини", - йдеться в повідомленні.

Міністр оборони України підкреслив важливість для безпеки України в сучасних умовах розвитку двостороннього співробітництва з Туреччиною.

"Користуючись нагодою, запрошую Вас відвідати нашу країну і взяти участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України", – звернувся під час зустрічі зі своїм колегою Степан Полторак.

Також він висловив подяку за допомогу в реабілітації військовослужбовців Збройних сил та їхніх родин. Наразі 315 осіб пройшли реабілітацію в Анталії.

У свою чергу Фікрі Ішик запевнив у подальшій підтримці України. Зокрема, він підкреслив, що незалежно від стану турецько-російських відносин Туреччина засуджує анексію Криму і підтримує позицію України щодо територіальної цілісності.

Як повідомлялося, опозиція в Туреччині вийшла на 400-кілометровий марш проти політично мотивованих рішень судів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів