Герасимов повідомив про спецзасідання, присвячене подовженню "дорожнього експерименту" на 2018 рік

Голова фракції БПП назвав надуспішним досвід спрямування половини перевиконання плану митницею на ремонт інфраструктури і доріг

Артур Герасимов, архівне фото Прес-служба президента України

У Верховній Раді 14 листопада відбудеться спецзасідання щодо подовження так званого "дорожнього експерименту" на 2018 рік. Про це повідомив голова фракції БПП Артур Герасимов у кулуарах Верховної Ради, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"На цей момент перед вечірнім засіданням буде спеціальне засідання відносно цього пункту щодо дорожнього експерименту. Наша фракція займає обґрунтовану позицію з приводу того, що цей експеримент має зберігатися. Як ви знаєте, у 2016 році завдяки ініціативі президента України було розпочато експеримент, за рахунок якого половина перевиконання плану нашою митницею йшла на ремонт інфраструктури і доріг. І цей експеримент є надуспішним. Я і наша фракція повністю підтримуємо позицію президента України, що цей експеримент має бути збережено", - сказав Герасимов.

Він зазначив, що наразі вже обговорюють, яким чином це можна врахувати у проекті держбюджету на 2018 рік.

Нагадаємо, вчора під час погоджувальної ради парламенту Артур Герасимов заявив, що БПП закликає уряд подовжити дію "дорожнього експерименту".

Як повідомлялося, у бюджеті на 2017 рік було передбачено виділення 50% від перевищення надходжень від митниці на автошляхи всіх областей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів