Геращенко заявила про "повзучу легітимізацію" виборів президента РФ в анексованому Криму

Перший віце-спікер парламенту закликала Раду відреагувати

Верховная Рада

Звіт Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ щодо президентських виборів Російської Федерації не містить жодної згадки про голосування на території анексованого Криму, що свідчить про "повзучу легітимізацію". На це звернула увагу перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко під час погоджувальної ради парламенту, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"На жаль, вдруге поважна міжнародна організація, яка здійснює моніторинг за виборами (БДІПЛ ОБСЄ) у своєму звіті щодо президентських виборів у Росії жодного слова не вказала стосовно сфальсифікованих виборів у Криму. Тим самим, по суті, відбувається "повзуча легалізація" цих сфальсифікованих виборів", - сказала Ірина Геращенко.

Вона закликала парламент відреагувати.

"Ні ми, ні українське МЗС не мають права закривати на це очі. Разом із громадськими організаціями (дуже хочу подякувати організації "Опора" і пані Ользі Айвазовській) ми підготували проект заяви ВР до ОБСЄ, до чинного президента ОБСЄ, я дуже проситиму і Андрія Парубія, і лідерів усіх фракцій, щоб ми його підписали і цього тижня ухвалили. Тому що остаточний звіт буде затверджено буквально днями. Ми маємо на це жорстко реагувати", - зауважила перший віце-спікер ВРУ.

Новини за темою: Порошенко пропонує позбавляти українського громадянства за участь у "виборах" в анексованому Криму, - законопроект

Нагадаємо, вибори президента Росії відбулися 18 березня 2018 року, у четверту річницю незаконної анексії Криму. Переміг Володимир Путін.

Верховна Рада визнала протиправним голосування за президента Російської Федерації на території анексованого Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів