Геращенко: Регламентний комітет мав би розглядати застосування димових шашок у ВР

Перший віце-спікер зазначила, що засуджує такі дії

Ірина Геращенко З відкритих джерел

Регламентний комітет мав би розглядати застосування димових шашок у будівлі Верховної Ради, а також зламаних мікрофонів. Таку позицію висловила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко в коментарі "112 Україна".

"Мені здається, що Регламентний комітет обов’язково мав би розглядати всі питання і відносно шашок, і відносно зламаних мікрофонів", - сказала Геращенко.

Вона підкреслила, що засуджує такі дії.

"Я не вихователь у колонії ім. Макаренка для важких підлітків, щоб визначати провину. Я засуджую ці дії, і свою політичну позицію висловила. Можна шанувати політичні позиції колег, але політичні позиції мають доводитися політичними методами, виступами, зареєстрованими законопроектами, спілкуванням з журналістами, з виборцями", - зазначила перший віце-спікер.

Новини за темою: Бійка, крики і димова шашка: Як парламент приймав законопроекти про реінтеграцію і статус Донбасу

Нагадаємо, під час розгляду Радою законопроектів щодо Донбасу в залі парламенту з’явилася запалена димова шашка. Було димно, та відчувався характерний запах, проте засідання не перервали. Пізніше з трибуни ВР позафракційний нардеп Юрій Левченко зізнався, що це він її підпалив.

За фактом порушення поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "хуліганство".

Тим часом з'явилося відео, як нардепи Левченко та Семенченко палять димову шашку в туалеті Ради.

А під час вечірнього пленарного засідання ВР позафракційний нардеп Надія Савченко намагалася вирвати мікрофон у секретаря РНБО Олесандра Турчинова, коли він говорив про блокування президії Ради.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів