Геращенко: Переговори про об'єднання БПП і НФ велися і ведуться, але конкретних рішень щодо цієї теми не прийнято

Також нардеп зазначив, що інформація про переговори з головою фракції "Батьківщина" - фейкова

Нардеп Антон Геращенко в ефірі телеканалу "112 Україна". Архівне зображення. 112.ua

Антон Геращенко заявив, що переговори про об'єднання БПП і НФ велися і ведуться, але конкретних рішень по цій темі не прийнято. Про це народний депутат в "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна" заявив Антон Геращенко, народний депутат від "Народного фронту".

На питання про те, чи йдуть переговори про об'єднання БПП і НФ, Антон Геращенко відповів:

"Політичні сили можуть вести будь-які переговори, кулуарні або публічні, але, до тих пір, поки не буде прийнято конкретного рішення обговорювати нічого. Безумовно, партії влади думають про майбутні вибори, як і опозиція. На виборах потрібно звертатися до виборця, показувати, які плани, що зроблено, просити проголосувати за себе ще раз. Природно, партії влади піддаються критиці. Такі розмови велися і ведуться, але конкретних рішень по цій темі не прийнято. Чи будуть вони прийняті – покаже час", - зазначив нардеп.

Відповідаючи на питання, чи ведуться переговори з Тимошенко, нардеп відповів:

"Переговори з Тимошенко – це вкидання, фейк і не правда. Такі переговори не вироблялися і мені про них нічого невідомо", - додав Геращенко.

Нагадаємо, нещодавно представник "Народного фронту" Андрій Іванчук сказав в інтерв'ю, що відбуваються переговори про об'єднання БПП і НФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...