Гендиректор Чорнобильської АЕС йде у відставку через конфлікт з Мінекології

Грамоткін сказав, що "позбавлений можливості забезпечити погашення заборгованості до пенсійного фонду, гарантувати виплату заробітної плати персоналу і покрити поточні витрати підприємства"

Фото з відкритих джерел

Генеральний директор Чорнобильської АЕС Ігор Грамоткін написав публічну заяву про відставку через розбіжності з Міністерством екології України. Про це повідомляється на офіційному сайті ЧАЕС.

За його словами, між керівництвом Міністерства екології та керівництвом Чорнобильської АЕС виник конфлікт через два проекти - НБК (Новий Безпечний Конфайнмент - більше за посиланням) і СВЯП-2 (докладніше за посиланням), які нібито повинні були завершити в цьому році. Грамоткін заявив, що 20 липня на Асамблеї Донорів він був виключений зі складу української делегації.

"Вперше за 20 років директор Чорнобильської АЕС не був допущений до участі в цьому принципово важливому заході, не мав можливості взяти участь в обговоренні важливих питань, пов'язаних з реалізацією проектів, замовником яких є ЧАЕС", - йдеться в заяві.

Новини за темою: Документальні матеріали про аварію на ЧАЕС включені в міжнародний реєстр програми ЮНЕСКО "Пам'ять світу"

Він також додав, що не може в подальшому нести відповідальність за ті рішення, які озвучувалися на Асамблеї і були в підсумку прийняті. Також Грамоткін сказав, що "позбавлений можливості забезпечити погашення заборгованості до пенсійного фонду, гарантувати виплату заробітної плати персоналу і покриття поточних видатків підприємства".

"Боюся, мій відхід – єдине, що може привернути увагу до ситуації, що склалася, і хоча б частково вирішити проблему", - пише генеральний директор Чорнобильської АЕС. На думку Ігоря Грамоткіна, "цей конфлікт починає впливати на терміни і хід реалізації проектів, а це може спричинити накладення на Україну додаткових зобов'язань, у тому числі і фінансових".

Новини за темою: Документальні матеріали про аварію на ЧАЕС включені в міжнародний реєстр програми ЮНЕСКО "Пам'ять світу"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів