"Газпром" програв апеляцію щодо штрафу АМКУ на 171 млрд гривень

Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні скарги на штраф АМКУ 171 млрд грн, накладений на "Газпром"

Liga.net

Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні скарги на штраф Антимонопольного комітету України в 171 млрд грн, накладений на російський "Газпром". Про це повідомляє прес-служба суду.

"Своєю постановою КАГС відмовив ПАТ "Газпром" у задоволенні апеляційної скарги і залишив без змін ухвалу місцевого суду щодо механізму виконання судового рішення", - йдеться в повідомленні.

У 2017 році суд зобов'язав "Газпром" сплатити до Державного бюджету України понад 171 млрд грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, в 2016 році АМКУ оштрафував "Газпром" на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України.

"Газпром" оскаржив рішення комітету, однак суд повернув позовну заяву без розгляду. Суди всіх інстанцій, у тому числі Верховний суд України, відмовили "Газпрому" в задоволенні скарги щодо визнання повернення незаконним.

Згодом стало відомо, що АМКУ вдвічі збільшив суму штрафу, накладеного на "Газпром".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів