Фріз: Міністерство у справах ветеранів запрацює у червні 2019 року

Вона повідомила, що процедура створення міністерства вельми довга

З відкритих джерел

Призначена міністром у справах ветеранів Ірина Фріз заявила, що міністерство у повному обсязі запрацює у червні 2019 року. Про це повідомляє "Прямий".

"Процес утворення міністерства, на жаль, довгий за нашими процедурними правилами, і відповідно у повному обсязі міністерство зможе запрацювати лише з червня місяця", - заявила Фріз.

За її словами, потрібно пройти довгу процедуру призначення державного секретаря, затвердження штатної структури, формування штатної структури.

Міністр додала, що незважаючи на всі ці бюрократичні перепони буде продовжена проектна робота і вже є підтримка міжнародних донорів окремих проектів.

"Ми будемо запускати процес утворення Єдиного державного реєстру ветеранів. Ми будемо формувати онлайн-кабінет для ветеранів", - розповіла про плани Фріз.

Нагадаємо, 22 листопада в "бюджетну ніч" Верховна Рада України 270 голосами народних депутатів призначила Ірину Фріз міністром у справах ветеранів. Вона вже прийняла присягу члена Кабінету міністрів.

Як відомо, у лютому поточного року Верховна Рада звернулася до Кабміну з вимогою створити Міністерство у справах ветеранів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів