Формула Штайнмаєра – це експортна назва відомого раніше плану Медведчука, - політолог

Формула Штайнмаєра – це експортна назва відомого раніше плану лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука, за своїм змістом вони абсолютно ідентичні. Таку думку у ефірі телеканалу "112 Україна" щодо документів висловив політолог Петро Олещук.

"Формула Штайнмаєра – це по суті експортна назва відомого раніше плану Медведчука. За своїм змістом вони абсолютно ідентичні: ті самі положення, та сама процедура, ухвалення відповідних нормативно-правових актів, проведення виборів, амністія – всі ті самі норми", - вважає він.

Олещук відзначив, що плани мають відмінності в деталях та нюансах.

"Формула Штайнмаєра загалом відповідає букві мінських домовленостей, тому від неї формально відмовитися досить важко, враховуючи те, що український президент неодноразово підкреслював, що альтернативи мінським домовленостям немає", - додає він.

Відзначимо, "формула Штайнмаєра" визначає механізм введення в дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей на тимчасовій основі в день виборів і на постійній основі після опублікування звіту ОБСЄ про підсумки виборів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів