Фінляндія дозволила будівництво "Північного потоку – 2"

Йдеться про дозвіл на використання для цілей проекту виключної економічної зони та вод країни

DW

Фінляндія видала повний пакет дозволів на будівництво газопроводу "Північний потік – 2". Про це повідомляється на сайті проекту Nord Stream 2 AG.

Регіональна адміністрація Південної Фінляндії дозволила використовувати води держави для будівництва газопроводу. Раніше Фінляндія дала згоду на реалізацію проекту у винятковій економічній зоні країни.

"За результатами нашої всебічної та кропіткої роботи фінська влада затвердила детальний план будівництва та експлуатації 374-кілометрової фінської секції газопроводу "Північний потік – 2", загальна довжина якого складе близько 1 230 км", - сказав менеджер з отримання дозволів у Фінляндії Nord Stream 2 AG Торі Ґранскоґ.

Наголошується, що процедури отримання дозволів у Росії, Швеції та Данії проводять згідно із графіком.

Новини за темою: ЄС може розширити дію газової директиви на трубопроводи з третіх країн для протидії Nord Stream-2, - ЄК

Нагадаємо, раніше дозвіл на будівництво "Північного потоку – 2" видала Німеччина.

Як повідомлялося, реалізацію проекту "Північний потік – 2" вартістю майже 10 млрд євро "Газпром" і його партнери мають намір розпочати у квітні 2018 року. Передбачається, що газопровід буде прокладено через Балтійське море і з'єднає Росію та Німеччину, минаючи Україну, Польщу та країни Балтії. Потужність газопроводу буде вдвічі більше, ніж першого "Північного потоку", а будівництво планується завершити до кінця 2019 року.

Новини за темою: Рада закликала міжнародних партнерів протидіяти спорудженню "Північного потоку – 2"

Будівництво газопроводу "Північний потік – 2" не передбачає припинення транзиту російського газу через Україну, але його збереження є можливим лише за умови конкурентоспроможних тарифів і скасування Києвом позовів щодо "Газпрому".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів