Фактів фальсифікацій на 223 окрузі достатньо для десятка кримінальних справ, - Мірошниченко

За його словами, на значній частині дільниць бюлетені на користь Пилипишина підраховані неправильно

112.ua
Фактів фальсифікацій виборів на 223-му окрузі (Шевченківський район, м.Київ) достатньо не тільки для невизнання результатів, але і для десятка кримінальних справ. Про це заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" народний депутат від фракції ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко.

"Фактів щодо фальсифікацій виборів на 223-му окрузі достатньо не тільки для невизнання результатів, які ЦВК оприлюднив, що Пилипишин виграв, але і для десятка кримінальних справ. Члени дільничних виборчих комісій на чолі з головами... не підраховували бюлетені, а встановлювали результати на основі голосування. І цифри малювали на основі голосування. Кількість кандидатів, а їх було 70, дало можливість Пилипишину сформувати більшість навіть в окружній виборчій комісії", - сказав Мірошниченко.

За його словами, ОВК не підтримала ініціативу представників кандидата від опозиції перерахувати бюлетені. "На значній частині дільниць бюлетені на користь Пилипишина пораховані неправильно", - зазначив "свободівець".

При цьому він не допускає можливість того, що рішенням суд відбере мандат у Пилипишина. "Всі мандати забирали свідомо за наказом Банкової", - додав Мірошниченко.

За його словами, Пилипишин, маючи за спиною декілька кримінальних справ, буде працювати так, як йому вказує Банкова.

Кандидат в народні депутати по 223-му одномандатному округу, "свободівець" Юрій Левченко має намір через суд вимагати перерахунку голосів.

15 грудня в Україні відбулися повторні вибори народних депутатів у п'яти проблемних округах. За результатами обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій в окрузі №223 (Шевченківський район, Київ) переміг самовисуванець Віктор Пилипишин. За даними Центральної виборчої комісії за нього віддали голоси 44,89% виборців, за Левченко - 40,58%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів