Експерт: Закон про особливий статус Донбасу необхідно продовжувати

Прошкін зазначив, що відмова від продовження закону послабить позиції України на Мінських переговорах

112.ua

Закон про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей необхідно продовжувати. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний експерт Віктор Прошкін.

"Безумовно, закон (про особливості самоврядування на окремих територіях, - ред.) треба продовжувати, тому що він є одним з елементів Мінських домовленостей, і це та відправна точка, в якій ми знаходимося у загальній позиції з європейськими та американськими партнерами", - сказав він.

Прошкін зазначив, що відмова від продовження закону послабить позиції України на Мінських переговорах.

"Якщо ми відмовимося від цього закону, будемо говорити, що у нас існує інший закон, про деокупацію, то це послабить наші позиції на переговорах. Російська сторона буде говорити, що ми не виконуємо Мінські домовленості, тому вона знімає вся зобов'язання за цими угодами. Це може вилитися в чергове нагнітання конфлікту", - додав він.

Зазначимо, Закон про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей був ухвалений восени 2014 року, як елемент виконання Мінських домовленостей, термін дії цього документа закінчується через три роки. У жовтні 2017 року ВР продовжила його на рік.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів