Експерт: Закон про особливий статус Донбасу буде проголосовано через тиск США та ЄС

На думку Піляєва, політичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі не ведеться

112.ua

Закон про особливий статус Донбасу буде проголосовано у ВР через тиск США та ЄС. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив доктор політичних наук Ігор Піляєв.

"Я думаю, що закон про особливий статус Донбасу, найпевніше, буде проголосовано, тому що тиснуть Європа і США, і провладні фракції змушені будуть піти на ухвалення цього закону щодо продовження особливого статусу", - сказав він.

"Але закон не діє, і все залишається лише на словах. Політичні переговори з приводу кризи фактично не йдуть. Ми пам'ятаємо, що дуже давно збирався на високому рівні "нормандський формат". "Мінський формат" теж фактично буксує", - додав експерт.

Нагадаємо, Петро Порошенко запропонував парламенту продовжити особливий статус Донбасу до 31 грудня 2019 року. Документ передбачає продовження до кінця наступного року особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Сам закон про особливий порядок самоврядування було ухвалено в 2014 році з терміном дії в один рік, і відтоді його неодноразово продовжували. Примітно, що документ досі не набрав чинності.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів