Експерт: Заяві Рабіновича варто аплодувати, він демонструє відповідальну політику

"Це перша дуже серйозна ідеологічна заява. Вона підкреслює відповідальний політичний підхід людини, яка займається публічною політикою в Україні", - вважає він

Політичний консультант Дмитро Васильєв в ефірі "112 Україна" 112.ua

Заяві лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича варто аплодувати, він демонструє відповідальну політику. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав політичний консультант Дмитро Васильєв.

"Я вважаю, що це заява Вадима Рабіновича, якій я готовий аплодувати, тому що це перша дуже серйозна ідеологічна заява. Вона підкреслює відповідальний політичний підхід людини, яка займається публічною політикою в Україні. Це заява, яка відповідає сьогоденню, тому явищу, яке сьогодні відбувається в країні. Очевидно, що є величезна кількість пастви МП, яка намагається зрозуміти, що тепер буде з їхньої церквою, яка називається Українська православна церква МП, яким чином буде створюватися Єдина українська православна церква автокефальна. Якщо Вадим Рабінович так чесно і відверто про це сказав, це говорить про те, що він є серйозний політик. Тому аплодую, це перше. Друге, він таким чином зробив дуже непогану відпасовку до свого партнера, з яким він об’єднався", - сказав він.

Зазначимо, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився виставляти свою кандидатуру на вибори від "Опозиційної платформи – За життя".

Як повідомлялося, політрада партії "За життя" рекомендувала висунути єдиним кандидатом у президенти від опозиції Вадима Рабіновича. Співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив, що підтримає рішення політради партії "За життя" щодо висунення Рабіновича єдиним кандидатом на президентських виборах, а також сказав про те, що це може бути підтримано всім складом нещодавно створеної "Опозиційної платформи – За життя".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів