Експерт: Єдиному кандидату від південного сходу був би гарантований другий тур

Об'єднати партії "За життя" та "Опоблок", на думку експерта, міг би лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук

Політичний консультант Руслан Бортник в ефірі "112 Україна" 112.ua

Єдиному кандидату від південного сходу був би гарантований другий тур на президентських виборах в 2019 році, але кандидат навряд чи буде один. Про це в ефірі "112 Україна" сказав політичний консультант Руслан Бортнік.

"Єдиному кандидату був би гарантований другий тур, але навряд буде єдиний кандидат. Я очікую мінімум кілька кандидатів від партії "За життя", від "Опоблоку" буде щонайменше один. Якщо від "Опоблоку" буде більше, ніж два кандидати, цієї партії не буде на парламентських виборах: вона розійдеться на групи впливу, на окремі політичні проекти на парламентських виборах. Ефективність такої моделі впаде для її інвесторів. Це, звичайно, підштовхує їх до об'єднання. Але поки що в єдиного кандидата я не дуже вірю, два-три кандидати більш ймовірно", - сказав він.

Бортнік також зазначив, що якщо "Опоблок" набере більше голосів на парламентських виборах завдяки єдиному кандидату, він залишиться один, у глибинній опозиції в парламенті наступного скликання, тому єдиний кандидат йому не потрібен.

Об'єднати партії "За життя" та "Опоблок", на думку експерта, міг би лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук. 

"Сьогодні в якійсь мірі "За життя" посідає ту нішу, яку займали комуністи і консерватори всередині "Партії регіонів", - зазначив Бортнік.

Зазначимо, що чергові президентські вибори в Україні повинні відбутися навесні 2019 року. Низка кандидатів вже заявила про бажання балотуватися на посаду президента. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів