Експерт: Влада не може піти на переговори з Путіним через політичні та суб'єктивні причини, а Медведчук - може

На думку експерта, без компромісу з обох сторін війна на сході України не закінчиться

112.ua

Влада не може піти на переговори з Путіним через політичні та суб'єктивні причини, а Медведчук - може. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив економічний експерт Олександр Охріменко, коментуючи участь Медведчука в передвиборній програмі політичної партії "За життя".

"На сьогоднішній момент Порошенко на переговори з Путіним піти не може з політичних, суб'єктивних причин,а Медведчук - може. Ви можете по-різному до цього ставитися, але ви самі розумієте, війна на сході без якогось компромісу не закінчиться, щоб ми не розповідали. В даній ситуації з політичної точки зору це дійсно крок, можливо, що Медведчук може, використовуючи і наші побажання, хоч якимось чином заспокоїти ситуацію на сході, знайти якийсь компроміс, не знаю який. Вже стільки було пролито крові, що на сьогоднішній момент дуже складно знайти компроміс на сході і з одного, і з іншого боку. Інтрига закручується. Те, що ще буде Медведчук - це ще більше інтриги, ніж ми сподівалися", - сказа він.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи. Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів