Експерт щодо проекту змін до Конституції стосовно плану вступу в ЄС і НАТО: Це якесь ноу-хау

Політолог Кирил Молчанов в ефірі телеканалу "112 Україна". 12.09.2018 112.ua

Проект змін до Конституції стосовно плану вступу в ЄС і НАТО - це якесь ноу-хау з боку парламенту. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політолог Кирило Молчанов.

"Можливо, вони (комітет, - ред.) спеціальну процедуру для цього рішення будуть приймати. М'яко кажучи, це якесь ноу-хау, чим вони зараз займаються. Більше того, є логіка, щоб це було прийнято на наступній сесії, тому що це можна під вибори зробити. Це буде більшим піар-бонусом для президента. Тому якщо вони сьогодні будуть голосувати – це казна-що виходить", - сказав він.

Нагадаємо, Петро Порошенко звернувся до парламенту з закликом невідкладно розглянути проект змін до Конституції щодо закріплення в ній курсу на вступ до ЄС та НАТО, враховуючи сьогоднішнє рішення Конституційного суду

Нагадаємо, 20 вересня 2019 року парламент 321 голосом народних депутатів направив до КСУ проект змін до Конституції щодо плану вступу в ЄС і НАТО.

Згідно з проектом змін, президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору, а Кабмін, зі свого боку, забезпечує реалізацію стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

Крім того, з перехідних положень виключається норма, яка дозволяє іноземним військовим формуванням тимчасово на умовах оренди згідно з міжнародними договорами використовувати діючі військові бази на території України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів