Експерт: Оскільки Медведчуку вдається домовлятися з РФ, йому необхідно розширити повноваження

На думку Вакарова, до ініціатив Медведчука щодо України необхідно прислухатися

Політичний експерт Василь Вакаров в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Лідеру "Українського вибору" Віктору Медведчуку необхідно розширити повноваження, оскільки йому вдається успішно вести переговори з РФ щодо обміну ув'язнених. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний експерт Василь Вакаров.

"Коли я кажу про нові ініціативи Медведчука, над ними потрібно подумати і сказати "одну секунду, ми ж говоримо, про старт політичного сезону – приймемо законодавство, розв'яжемо те, що називається Мінським процесом, встановимо мир в цілому, і тоді в березні всі виборці України будуть брати участь у виборах"... Мені здається, що коли ми говоримо про Росію – у нас є парламентер, якому вдається домовлятися з РФ. Давайте згадаємо всі обміни полонених, затриманих осіб, - у нас є цей досвід. Чому його не використовувати? Коли в суспільстві є різні ідеї, обговорюються різні ініціативи, - чому б нам не довіритися людині, не поставити їй завдання домовлятися в цьому ключі?", - сказав він.

На питання ведучого про доцільність розширення повноважень Медведчука, Вакаров відповів: "Абсолютно необхідно, щоб це був представник, у якого є повноваження".

Нагадаємо, в грудні минулого року відбувся наймасштабніший обмін за формулою "306 на 74".

Зазначимо, що нещодавно стало відомо, що про участь Віктора Медведчука в переговорному процесі вперше заговорила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Віктор Медведчук є представником України в переговорах з питань обміну полоненими на Донбасі (входить до складу підгрупи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи).

Як відомо, завдяки участі Віктора Медведчука вдалося звільнити більше 480 українських громадян.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів