Експерт: Медведчук - серйозний гравець у питанні обміну полонених

Він також зазначив, що Україні потрібні ефективні менеджери

112.ua

Лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук - серйозний гравець в питанні обміну полонених. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний експерт Володимир Кацман.

"На жаль, ситуація з обміном полонених призупинилася давно, призупинилася з причини, що одна з головних дійових осіб у цій операції, Медведчук, була відсунута трохи в сторону. Не знаю з яких причин і ким, але якось так вийшло, що він не займався цим. Ми бачимо безуспішну спробу пропіаритися багатьох політиків на цьому, хоча ми всі прекрасно знаємо, що ніхто, окрім Медведчука, здійснити таку акцію не може", - сказав він.

"Цього тижня, на мій погляд, сталася дуже знакова подія – Медведчук фактично повернувся у велику політику… Медведчук серйозний гравець на цьому полі, й у мене є надія, тому що повернення полонених – це один крок до просування до миру", - додав експерт.

Він також зазначив, що Україні потрібні ефективні менеджери.

Нагадаємо, шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили менеджерів, яких партія "За життя" повинна взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці й економіці. Медведчук був обраний прямим голосуванням глядачів до команди партії "За життя" для забезпечення миру і переговорів з країнами СНД.

Віктор Медведчук - український політик, державний і громадський діяч, народний депутат II-IV скликань, заступник/перший заступник голови ВРУ (лютий 2000 - грудень 2001), глава АП України (червень 2002 - січень 2005). Заслужений юрист України. Доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України.

Автор конституційної реформи 2004 року, яка передбачала перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління. Прихильник федеративного устрою держави. З 2012 року голова Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнський громадський рух "Український вибір".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів