Експерт: Коли людина з реальним високим рейтингом заявляє про те, що відмовляється від президентських амбіцій, - це сильна позиція

Зазначимо, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився виставляти свою кандидатуру на вибори від "Опозиційної платформи – За життя"

Політолог-міжнародник Олег Волошин в ефірі "112 Україна". 24.10.2018 112.ua

Коли людина з реальним високим рейтингом заявляє про те, що відмовляється від президентських амбіцій, - це сильна позиція. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політолог-міжнародник Олег Волошин, коментуючи відмову лідера "За життя" Вадима Рабіновича виставляти свою кандидатуру на вибори від "Опозиційної платформи – За життя".

"Мене порадувала сьогоднішня новина, тому що Вадим Зіновійович при ситуації, коли у нас хіба що найтупіший депутат не заявив, що він збирається балотуватися в президенти, раптом людина з абсолютно реальним високим рейтингом, людина, яку знає вся країна, комусь вона подобається, комусь ні, заявляє про те, що відмовляється від президентських амбіцій. Це величезний плюс для країни, де улюблене прислів'я "Де два українці – там 3 гетьмани"… Це приклад, що люди йдуть у політику не для того, щоб десь бути, а для того, щоб щось зробити. Я дуже сподіваюся, що приклад Вадима Зіновійовича наслідують інші, тому що список із 30-40 прізвищ – це просто безумство", - сказав він.

Зазначимо, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився виставляти свою кандидатуру на вибори від "Опозиційної платформи – За життя".

Як повідомлялося, політрада партії "За життя" рекомендувала висунути єдиним кандидатом у президенти від опозиції Вадима Рабіновича. Співголова Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив, що підтримає рішення політради партії "За життя" з висунення Рабіновича єдиним кандидатом на президентських виборах, а також сказав про те, що це може бути підтримано всім складом нещодавно створеної "Опозиційної платформи – За життя".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів