Експерт: Будь-який інвестор біжить з країни, де запроваджено воєнний стан

Воєнний стан - це негативний фактор для економіки, вважає він

Олександр Охріменко 112.ua

Будь-який інвестор біжить з країни, де запроваджено воєнний стан. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив економічний експерт Олександр Охріменко.

"Звичайно, у будь-якому випадку, для економіки це негативний фактор. Ви самі розумієте, що будь-який інвестор, коли знає, що в країні є чи був воєнний стан, він зразу просить, щоб навіть ніколи країну не називали, щоб найближчі 5 років він не чув цього слова. Його можна зрозуміти", - сказав він.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада прийняла в цілому законопроект № 9338, за допомогою якого затвердила указ президента "Про запровадження воєнного стану в Україні". Зокрема, воєнний стан "вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії".

Згідно з документом, воєнний стан вводиться на 30 днів і не вплине на дату проведення президентських виборів в Україні, запланованих на 31 березня 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів