Екс-заступник Насірова теж звинуватив НАБУ в корупції і пригрозив колишньому шефові за президентські амбіції, - ЗМІ

Адвокат екс-заступник Романа Насирова Державної фіскальної службі України Костянтин Лікарчук звинуватив НАБУ в корупції. Про це Лікарчук написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи хід комерційного розгляду, в якому виступає адвокатом однієї із сторін, пишуть "Українські новини". 

"Я розповім про роль НАБУ у цій справі, про те, наскільки корумпованими вже є деякі детективи цього органу і як веде себе його керівник (Артем Ситник – ред.) по таких резонансних справах", - пише Костянтин Лікарчук.

Також Лікарчук пригрозив колишньому шефові за його можливе висунення кандидатом в Президенти України.

"Ну я йому (Роману Насирову – Ред.) влаштую похід в Президенти...", - пише Лікарчук в коментарі  до розміщеної на своїй сторінці новини.

Нагадаємо, 4 червня дисциплінарна палата Ради адвокатів р. Києва прийняла рішення про зупинення дії адвокатського свідоцтва Костянтина Лікарчука за порушення Правил адвокатської етики.

"Дрібна, боягузлива підла воша", "мерзота", "злодій і корупціонер", - написав на своїй сторінці адвокат, висловлюючи невдоволення рішенням колег про притягнення його до відповідальності за порушення Правил адвокатської етики.

Нагадаємо, батько Костянтина Лікарчука – Ігор Лікарчук – є підозрюваним у кримінальній справі про ЗНО. Згідно з матеріалами слідства, Ігор Лікарчук, перебуваючи на посаді директора Центру оцінювання якості освіти, зловживав службовим становищем і фальсифікував результати тестування ЗНО.

Костянтин Лікарчук пропрацював заступником Романа Насирова в Державній фіскальній службі України з травня по вересень 2015 року, після чого був звільнений.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів