До України не пустили журналіста російського телеканалу "Дождь"

На думку українських прикордонників, росіянин не підтвердив мету поїздки в Україну і наявність достатньої кількості коштів

Олексій Коростильов Фото з відкритих джерел

Прикордонна служба України відмовила кореспонденту російського телеканалу "Дождь" Олексію Коростельову в перетині кордону. Про це сам журналіст повідомив на своїй сторінці у Facebook і оприлюднив фотокопію документу.

Олексій Коростильов Фото з відкритих джерел

Коростельов стверджує, що їхав на тренінг із журналістських розслідувань, який організовує консорціум OPEN Media Hub (спільний проект Євросоюзу та Thomson Foundation). Уранці 2 липня під час проходження паспортного контролю в київському аеропорту "Бориспіль" йому повідомили про необхідність пройти співбесіду. Після розмови у журналіста забрали паспорт, а через чотири години співробітник прикордонної служби передав Коростельову документ про відмову в перетині кордону. На думку українських прикордонників, росіянин не підтвердив мету поїздки в Україну і наявність достатньої кількості коштів, – із розрахунку 50 доларів на кожний день перебування в країні.

У документі сказано, що Коростельов не має запрошення від організаторів тренінгу. Кореспондент запевняє, що має запрошення, а всі витрати взяли на себе організатори заходу.

Журналісту пообіцяли надати квиток на рейс до Кишинева, звідки він прилетів у Київ. Тренінг OPEN Media Hub відбудеться в Києві з 2 до 6 липня. У ньому беруть участь журналісти з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії і Молдови.

За словами Коростельова, проблеми під час перетину кордону виникли тільки у нього.

Нагадаємо, 26 червня до України не пустили громадянку Великої Британії, кореспондентку пропагандистського каналу Russia Today Полу Слієр, а також російського журналіста Євгенія Прімакова, які прилетіли до Києва для участі в конференції ОБСЄ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів