До України не пустили журналіста російського телеканалу "Дождь"

На думку українських прикордонників, росіянин не підтвердив мету поїздки в Україну і наявність достатньої кількості коштів

Олексій Коростильов Фото из открытых источников

Прикордонна служба України відмовила кореспонденту російського телеканалу "Дождь" Олексію Коростельову в перетині кордону. Про це сам журналіст повідомив на своїй сторінці у Facebook і оприлюднив фотокопію документу.

Олексій Коростильов Фото из открытых источников

Коростельов стверджує, що їхав на тренінг із журналістських розслідувань, який організовує консорціум OPEN Media Hub (спільний проект Євросоюзу та Thomson Foundation). Уранці 2 липня під час проходження паспортного контролю в київському аеропорту "Бориспіль" йому повідомили про необхідність пройти співбесіду. Після розмови у журналіста забрали паспорт, а через чотири години співробітник прикордонної служби передав Коростельову документ про відмову в перетині кордону. На думку українських прикордонників, росіянин не підтвердив мету поїздки в Україну і наявність достатньої кількості коштів, – із розрахунку 50 доларів на кожний день перебування в країні.

У документі сказано, що Коростельов не має запрошення від організаторів тренінгу. Кореспондент запевняє, що має запрошення, а всі витрати взяли на себе організатори заходу.

Журналісту пообіцяли надати квиток на рейс до Кишинева, звідки він прилетів у Київ. Тренінг OPEN Media Hub відбудеться в Києві з 2 до 6 липня. У ньому беруть участь журналісти з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії і Молдови.

За словами Коростельова, проблеми під час перетину кордону виникли тільки у нього.

Нагадаємо, 26 червня до України не пустили громадянку Великої Британії, кореспондентку пропагандистського каналу Russia Today Полу Слієр, а також російського журналіста Євгенія Прімакова, які прилетіли до Києва для участі в конференції ОБСЄ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...