Дмитро Ярош підтримав висування Руслана Кошулинського кандидатом в президенти від націоналістів

Вчора партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", "Правий сектор", Організація українських націоналістів, Конгрес українських націоналістів та організація "С14" разом заявили про підтримку заступника голови партії ВО "Свобода" Руслана Кошулинського як кандидата на посаду президента України на виборах 2019 року

112

Командувач Української добровольчої армії ("ДІЯ", -ред. ) Дмитро Ярош підтримав спільне рішення лідерів націоналістичних сил України висунути єдиним кандидатом у Президенти Руслана Кошулинського. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

"Вітаю рішення націоналістичних організацій про єдиного кандидата в Президенти! Сподіваюсь, що Національна ідея і постать Руслана Кошулинського стануть об’єднуючими факторами не тільки для націоналістів і не тільки на виборах, а для широкого українського патріотичного фронту на різних ділянках суспільного життя...", - написав Ярош. 

Нагадаємо, що вчора партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", "Правий сектор", Організація українських націоналістів, Конгрес українських націоналістів та організація "С14" разом заявили про підтримку заступника голови партії ВО "Свобода" Руслана Кошулинського як кандидата на посаду президента України на виборах 2019 року. 

Підписанти заяви вважають, що на президентських та парламентських виборах 2019 року треба дати вирішальний бій реваншистам, і тільки націоналісти є тими, хто здатен це зробити.

Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. До 4 лютого ЦВК прийматиме документи від кандидатів у президенти, а наступні п’ять днів – до 9 лютого 2019 року – відбуватиметься реєстрація кандидатів. Після цього буде оголошено остаточний та офіційний список претендентів на посаду глави держави.

До речі, у березні 2017 року партії ВО "Свобода", "Національний корпус" (колишній "Азов") та "Правий сектор" об’єдналися, підписавши "Національний маніфест". Серед положень маніфесту – спрямування зусиль на створення Балто-Чорноморського союзу, повернення права на відновлення ядерного потенціалу, визнання Російської Федерації державою-агресором, законодавче закріплення права на вільне користування зброєю та сприяння створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів